Rozë

Antoneta eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Autori: Gazeta inFokus 23:38 | 01 April 2023

Antoneta Koci është e eliminuara në prime-in e sontëm të radhës.

Pas dy javësh në televotim, publiku vendosi që mes Qetsorit, Keisit dhe Antonetës të eliminojë këtë të fundit.

Fillimisht më i votuari për të qëndruar ishte Qetsori.

Ndërsa, këtu mbaroj eksperienca për Antoneten duke hequr dorë nga çmimi i madh prej 100 mijë eurosh.

72 pjesëmarrës nga 41 Universitete të Evropës bashkohen në Kosovë në ditën e Evropës

Të tjera