Rozë

Antonela Berisha: Vura kronometrin gjatë nominimit Kiara- Olta

Autori: Gazeta inFokus 20:10 | 31 March 2023

Ish – konkurrentja  e ”Për’puthen, Antonela Berisha ishte e ftuar së fundmi në “ Ftese në pesë”.

Teksa ishte duke u folur për suksesin e jashtëzakonshëm që kanë pasur këngët e krijuara brenda Big Brtoher VIP Albania, vëmendja u ndal edhe tek baza e famshme e nominimeve.

Antonela tha mes batutave se gjatë natës kur në nominim kishte qenë Kiara me Oltës ajo kishte vendosur kronometrin se sa do të zgjaste momenti i suspansës…

”Dhe a e dini sa? Plot për dy minuta e gjysmë Antonela kishte qenë me zemër në dorë deri kur Arbana në fund lexoi vendimin e publikut….”, u shpreh ajo.

Rëndësia e shkathtësive kompjuterike për studime

Të tjera