Lajme

Anri Kashiku do të shpallet Dëshmor i Atdheut

Autori: Gazeta inFokus 16:57 | 15 July 2022

Vdiq si hero duke shpëtuar vëllanë dhe shokun, Rama shkon për ngushëllime në familjen e Anri Kashikut në Durrës.

Rama tha se Anri Kashiku do të shpallet Dëshmor i Atdheut.

“NGUSHËLLIME

Në familjen e Anri Kashikut, heroit që dha jetën e vet për të shpëtuar dy jetë, vëllain e vogël dhe shokun e tij”, shkroi ai.

Të tjera