Rozë

Anjeza Branka pozon me bikini (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 17:03 | 15 May 2017

Anjeza Branka ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor, megjithatë ajo vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale me anë të paraqitjeve të ndryshme.

Së fundi, Branka ka pozuar me bikini duke shfaqur format e saj trupore.

Ndryshe Branka vazhdon të deklarohet “beqare”, dhe ende është në pritje të mashkullit ideal.

Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera