Rozë

Anita Haradinaj shkëlqen në festën e ditëlindjes

Autori: Gazeta inFokus 22:54 | 12 October 2020

Moderatorja e njohur dhe njëherësh bashkëshortja e kryetarit të AAK-së Ramush Haradinajt, Anita ka sot ditëlindjen.

Ajo po mbush plot 40 vite.

Shumë urime iu adresuan Anitës, madje edhe Lola, ka publikuar imazhet se si po duket e motra e saj në festën e ditëlindjes.

Në ‘Instagram‘, është publikuar fotografia, ku Anita shihet e veshur me një fustan elegant dhe po duket shumë bukur.

‘Birthday queen’, ka shkruar në postim, Lola.

View this post on Instagram

Birthday queen 💖 @amucaj

A post shared by Lola Haradinaj (@lolaharadinaj) on

Të tjera