Rozë

Anita Haradinaj publikon fotografi nga ditëlindja e saj, shkëlqen në fustanin me xixa

Autori: Gazeta inFokus 21:04 | 14 October 2020

Moderatorja e njohur kosovare, Anita Haradinaj, e cila para pak ditësh mbushi 40 vite jetë ka ndarë një fotografi nga ditëlindja e saj.

Teksa shkëlqen në një fustan rozë me xixa, moderatorja thekson se e rëndësishme është të jesh e bekuar me njerëz që të përmbushin në çdo moment të jetës

Postimi i saj i plotë:

Being 40 and Fabulous! Numrat jane thjesht numra dhe jane per llogari, por ne jete me rendesi eshte te jesh e bekuar nga…

Gepostet von Anita Mucaj am Mittwoch, 14. Oktober 2020

Në ditëlindjen e saj, ajo është uruar publikisht edhe nga bashkëshorti Ramush Haradinaj, i cili ka ndarë një imazh duke u puthur me Anitën.

Anita sot, urime gjithmonë!RH

Gepostet von Ramush Haradinaj am Montag, 12. Oktober 2020

Të tjera