Fokus

Anita Haradinaj mezi mbanë lotët, flet për dhimbjen që ndjenë për nënën e saj

Autori: Gazeta inFokus 20:20 | 10 February 2024

Moderatorja dhe opinionistja e njohur Anita Haradinaj, ka foluar për dhimbjen  që ndjen për nënën e saj tashmë të ndjerë, shkruan Gazeta Infokus.

Ajo në emisionin “Zgjohu”, me Era Berishën ka treguar edhe për sfidën më të madhe që ka pasur në jetë.

“Duhet të mësohesh që të e menaxhosh kohën, nuk përfundn gjothqka kur tik e arrit një qëllim ajo është vetëm nisja i ke hap derën qëllimeve të tjera, mendoj që unë i kam tre fëmij të cilët nuk ka qenë aspakt e lehtë me i rrit dhe në aspektet në të cilat kam kalu  ka qenë shumë evështirë por un kam pas edhe përkrahjen e prindërve të mi, të mamit sidomos që tashmë më mungon shumë por gjithsesi për mua si nanë si gru ka qenë ë vështirë, por jam msu se sa më shumë të sfidon jeta aq më e fort bahesh për me i përballu sfidat, periudha më ë vështirë për mu ka qenë koha kur ka qenë Ramushi në Hagë pastaj komkalu një periudhë të vështirë kur është sëmurë mami me kancer këto kanë qenë sfidat më të madhaja që kam kalu në jetë”, është shprehur Haradinaj.

-Advertisement-

Për të parë rrëfimin e saj të plotë me shumë emocione, ndiqeni storien dhe emisionin e plotë:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera