Lajme

Anita dhe Luani: Në festë bashkë me Kosovën (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:14 | 27 April 2017

Lirimi i Ramush Haradinajt nga Franca, ka gëzuar pa masë bashkeshorten e tij, Anitën.

Anita Haradinaj ka publikuar një fotografi me nipin e bashkëshortit, Luanin, ku ka shkruar “Në festë bashkë me Kosovën”.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera