Sport

Anglia nuk i ndalë golat ndaj San Marinos, tani shënon sulmuesi që i’a terroi Shqipërisë

Autori: Gazeta inFokus 21:18 | 15 November 2021

San Marino dhe Anglia po luajnë aktualisht në duelin e fundit të kualifikimeve për Kupën e Botës ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet ‘San Marino Stadium’, kombëtarja e Anglisë e ka trefishuar rezultatin 3-0 në minutën e 27’.

Golin e tretë për anglezët e ka realizuar Harry Kane, i cili shënoi nga pika e bardhë.

Më poshtë keni golin e realizuar nga sulmuesi i Tottenhamit./Gazeta inFokus/

Të tjera