Rozë

Angelina Jolie dhe Brad Pitt sërish bashkë?!

Autori: Gazeta inFokus 17:33 | 11 May 2017

Angelina Jolie dhe Brad Pitt duket se janë ende të dashuruar me njëri-tjetrin pavarësisht se janë ndarë rreth 7 muaj më parë. Sipas një burimi të “Life & Style”, ish-çifti janë rikthyer sërish së bashku pas disa muajsh të ndarë.

“Së fundmi ata janë takuar shpesh më njëri-tjetrin”, ka thënë një burim për revistën. Duket se avash-avash ndjenjat i janë rikthyer çiftit të dashuruar. Ata bisedojnë më njëri-tjetrin si kurrë më parë, duke lënë kështu të nënkuptohet se Jolie dhe Pitt janë rikthyer sërish bashkë”.

Një tjetër burim shton se Angie dhe Brad kanë preferuar të mbajnë ribashkimin e tyre sekret kryesisht për shkak të fëmijëve, pasi nuk dëshirojnë t’i bëjnë ata konfuz.

 

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera