Rozë

Angela Martini zbulon sekretin e një martese të shëndetshme

Autori: Gazeta inFokus 22:40 | 24 January 2021

Angela Martini ka zbuluar si e mban martesën e saj të shëndetshme.

Angela Martini njihet si një ndër femrat më seksi shqiptare.

Modelja e njohur ka zbuluar sekretin e lidhjes së shëndetshme përmes intervistë virtuale me ndjekësit e saj, të cilët i kanë kërkuar çelësin e suksesit në një lidhje dashurie.

“Dashuri e vërtetë dhe shumë seks”, ka shkruar Angela.

Të tjera