Rozë

Angela Martini shfaqet provokuese, publikon FOTO pa rroba

Autori: Gazeta inFokus 21:07 | 17 September 2017

Modelja seksi me origjinë shqiptare Anxhela Martini ka publikuar në rrjete sociale disa foto të tjera provokuese.

Në këto foto ajo provokon pafund dhe më tepër me atë çfarë shkruan krahas fotos: “ Pa rroba”. Duket se Anxhela nuk qëndron dot pa pozuar.

-Advertisement-

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera