Rozë

Angela Martini merr dhuratë një veturë superluksoze nga i dashuri i saj për ditëlindje (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 19:03 | 25 April 2017

Modelja e njohur Angela Martini tash e një kohë është në një romancë dashurie me miliarderin rumun Dragos Savulescu.

Ky i fundit, duket se di ta mbajë mirë modelen shqiptare, duke u kujdesur që asaj t’i bëjë vazhdimisht befasi dhe t’i dhurojë sa më shumë dashuri.

Dragos i ka dhuruar Angelës një veturë të re superluksoze, të tipit “Mercedes Benz G-Classic”, vlera e së cilës mendohet se shkon deri në 155 mijë euro, shkruan Telegrafi.

-Advertisement-

“Dhurata e ditëlindjes një muaj më herët. Dhuratë përsëri nga dashuria ime, vetura ime e preferuar”, ka shkruar modelja Martini në fotografinë e publikuar në Instagram.

Ajo dukej vërtet në formë dhe e kuruar, teksa pozonte para veturës së saj të re.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera