Lajme

Anëtarët e “Ballkanit të Hapur” takohen në Tiranë këtë javë

Autori: Gazeta inFokus 12:08 | 05 June 2023

Kryeministrat e Ballkanit Perëndimor parashihet të mblidhen këtë javë në Tiranë.

Top Channel ka marrë vesh që takimi do të zhvillohet në formë të retreatit ( këtë të enjte).

Takimi do të zhvillohet në kuadër të iniciativës “Open Balkan” ku kryeministrat pritet të diskutojnë mbo përmbushjet e ujdive të arritur nga takimet paraprake.

-Advertisement-

Pjesë e diskutimit pritet të jenë edhe zhvillimet në veri të Kosovës, sipas Top Channelit.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
KidsDay merr investim strategjik nga Finnish Schools International dhe Highlight Ventures për të digjitalizuar dhe transformuar kopshtet dhe edukimin parashkollor…

Të tjera