Rozë

Andi flet pa dorëza, zbulon të vërtetën për lidhjen me Diona Fonën

Autori: Gazeta inFokus 21:49 | 30 May 2021

Andi Artani ka qenë i ftuar në emision në ‘NIN’.

Ai shpalosi shumë të pathëna për jetën e tij pas famës në ‘Për’puthen’

Ajo çka bëri bujë të madhe në mediat ishte raporti trekëndësh mes Diona Fonës, Jasminës dhe vet Andit.

Në pyetjen për raportin që ka me Dionën ai u përgjigj se nuk ka asgjë më shumë se miqësi.

Ndërsa për Jasminën tha se ka pasur një pëlqim por që nuk ka zgjatur shumë.

Të tjera