Rozë

Andi Artani merr vendim të rëndësishëm për jetën e tij

Autori: Gazeta inFokus 12:56 | 15 September 2023

Djaloshi simpatik nga Peja, duket se ka marrë një vendim të rëndësishëm për jetën e tij.

Andi Artani i njohur nga disa spektakle televizive, më në fund zgjodhi ta braktisë Kosovën.

Ai po rikthehet në Amerikë, aty ku kishte lënë gjithçka për të filluar eksperienca të reja në vendlindje.

Kujtojmë që një nga eksperinacat që Andi kaloi në Kosovë është edhe lidhja me modelen Gresa Hoti e cila nuk iu zgjati shumë, shkruan “Kosovarja”Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

BËHUNI PJESË E GARËS KREATIVE!

Të tjera