Rozë

Ana ‘djeg’ rrjetin me gjoksin jashtë

Autori: Gazeta inFokus 21:48 | 05 May 2021

Ana Lleshi, ish konkurrente e emisionit Përputhen.

Ajo u largua pas skandalit së publikimit të fotos në shtrat me një ish konkurrent tjetër, ku i bie se theu rregullat e emisionit më pas u përjashtuan që të dy, shkruan infokosova.

Ana vazhdon të publikoj postime të ndryshe.

Në instagram ajo publikoj një video në veturë teksa bënë lëvizje provokuese me gjoksin në fushë./infokosova/

Të tjera

Portali "Infokusi.com" është medium online që mirëmbahet nga kompania mediale "INFOKUSI". Materialet dhe informacionet e këtij portali nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të portalit "INFOKUSI.COM".