Sport

Amir Rrahmani pozitiv me koronavirus

Autori: Gazeta inFokus 15:45 | 20 November 2020

Kapiteni i kombëtare së Kosovës, Amir Rrahmani, ka rezultuar pozitiv me koronavirus, shkruan Gazeta inFokus.

Lajmin e ka bërë të ditur vet klubi i futbollistit, Napoli, me anë të një postimi në tëitter.

Kujtojmë që Rrahmani pësoj një lëndim në ndeshjen e të mërkurës që Kosova luajti ndaj Moldavisë dhe u detyrua ta lë fushën qysh në minutat e parë të takimit.

Më poshtë gjeni postimin e Napolit./Gazeta inFokus/

Të tjera