Lajme

Ambulancat dalin rrugëve në veri të Mitrovicës

Autori: Gazeta inFokus 10:27 | 13 October 2021

Serbët në veri të Mitrovicës e kanë kundërshtuar operacionin e Policisë së Kosovës në parandalimin e kontrabandës.

Disa qytetarë serbë kanë dalë në protestë dhe kanë gjuajtur me gazë lotsjellës në drejtim të forcave speciale, shkruan Gazeta Infokus.

Në vend të ngjarjes ka dalë edhe ambulanca./Gazeta Infokus/

Të tjera