Rozë

Ambasadori britanik në Kosovë me urim të veçantë për Dua Lipën

Autori: Gazeta inFokus 08:45 | 11 February 2019

Dy çmime Grammy ka fituar mbrëmjen e së dielës këngëtarja kosovare, Dua Lipa në ceremoninë e “Grammy Aëards”.

Pas marrjes së çmimit Dua tha se ndihet nervoze dhe mirënjohëse, shkruan Gazeta inFokus.

E artisten më të mirë të re në Britani, e uroi edhe ambasadori i këtij vendi në Kosovë.

Ruairí O’Connell e ka quajtur atë krenari të të dy shteteve. /Gazeta inFokus

Të tjera