Lajme

Ambasada e SHBA-ve, sot nikoqire e një diskutimi për Asociacionin

Autori: Gazeta inFokus 07:01 | 31 January 2023

Ambasadori amerikan Jeff Hovenier sot do të takohet me përfaqësues politikë dhe të shoqërisë civile në Kosovë për të diskutuar për Asociacionin

Takimi është paralajmëruar se do të mbahet në ambasadën e SHBA-ve në Prishtinë,ku pritet të jenë të ftuar një numër i konsiderueshëm i shoqërisë civile.

Në këtë takim pritet të dëgjohen propozime nga aktivistë të shoqërisë civile në Kosovë, për atë se si do të duhej të dizajnohet Asociacioni.

Rëndësia e Gjuhës Angleze në aspektin profesional

Të tjera