Rozë

Alvisa tregon arsyen pse u nda nga Bashkimi

Autori: Gazeta inFokus 11:18 | 25 January 2022

Alvisa ka reaguar edhe njëherë për ndarjen e saj nga Bashkimi, shkruan Gazeta inFokus.

Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ përmes një postimi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram ka thënë se është rikthyer në emision vetëm për këtë djalë, duku iu referuar Bashkimit.

Tutje ajo ka shkruar se njohja me Bashkimin ka dashur të finalizohet, por sipas saj jo gjithçka shkon ashtu siç duam.

Pavarësisht të gjithave Alvisa është shprehur se e vlerëson shumë djalin nga Mitrovica dhe nuk do ta hedhë kurrë poshtë.

Për fund ajo ka thënë se koha do të vërteton gjithçka./Gazeta inFokus/

No description available.

Të tjera