Rozë

Alvisa bëhet nuse e Kosovës, momenti kur dalin bashkë me Bashkimin çift nga Përputhen

Autori: Gazeta inFokus 11:25 | 26 December 2021

Gjërat në Pë’rputhen po bëhen çdo ditë e më atraktive, tek mbrëmë është krijuar çifti i parë i kësaj sezone.

Bashkimi dhe Alvisa janë çifti që do të mbahen mend gjithmonë nga ky emision.

Pas shumë situatave, ballafaqimeve djali nga Kosova i ka kërkuar Alvisës të dalin çift.

Ai u shpreh se me Alvisën ka qenë një rrugëtim i gjatë dhe ndryshe nga të tjerët që kanë bërë këtu.

Derisa në anën tjetër Alvsia u shpreh se Bashkimi i bëri sonte dhuratën më të bukur për Krishtlindje.

Theksojmë se javë më parë dyshja ishin deklaruar për njëri-tjetrin.

Të tjera