Rozë

Alesia Noka nuk lë vend për imagjinatë me imazhet provokuese në bikine

Autori: Gazeta inFokus 13:36 | 11 August 2022

Alesia Noka vazhdon të sjell për fansat foto sesione të ndryshme nga profesioni i saj si modele.

Bukuroshja shqiptare di të shfaqet mjaftë joshëse dhe provokuese në pozat që merr.

Së fundi, ajo ka zbuluar hiret e saj veshur në bikine derisa është duke e shijuar motin e mirë në bregdet.

Ajo shkëlqente derisa tregonte edhe ngjyrën e trupit të marr nga dielli.

Etiketa:

Të tjera