Rozë

Alby rrëfehet për takimin me Mbappen, flet për darkat e festat me të në Florida

Autori: Gazeta inFokus 13:05 | 10 December 2023

Alby rrëfehet për takimin me Mbappen, flet për darkat e festat me të në Florida

Alby Rydes ka rrëfyer momentin e takimit të saj me yllin francez të futbollit, Kylian Mbappe.

Aktorja shqiptare e filmave për të rritur zbulo se me sulmuesin e Paris Saint-Germainit është takuar në Miami, shkruan Gazeta Express.

-Advertisement-

“E njoh Mbappen. Jemi njoftuar në Miami, me njerëz që e njohin, që kemi bërë ‘party’, darka… Marrin shtëpi të mëdha në Florida, kënaqemi, bëjmë muhabet, shkojmë në darka, në ‘party’ kush donë. Vijnë vajza nga jashtë te tavolina jonë dhe kthehen me ne, edhe fillon prap ‘party’ te shtëpia”, deklaroi ajo.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera