Fokus

Albin e ke ofendu edhe rreshterin hero, Afrim Bunjakun, dil kërkoj falje policisë e familjarëve të tyre”

Autori: Gazeta inFokus 19:24 | 29 September 2023

Drejtori i Gazetës Infokus, Shkëlzen Dakaj, ka reaguar ndaj deklaratës së dikurshme të kryeministrit Albin Kurtit, i cili kishte thënë se “Policia e Kosovës ka vdekur për së gjalli”, shkruan Gazeta Infokus.

Dakaj përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në Facebook, është shprehur se kryeministri Kurti e ka obligim të kërkojë falje publike ndaj të gjithë qytetarëve të Kosovës.

Ai gjithashtu ka theksuar se shoqëria duhet të kërkojë përgjegjësi nga kryeministri pasi deklarata të tilla nuk duhet lejuar asnjëherë nga asnjë zyrtarë shteti.

-Advertisement-

POSTIMI I PLOTË:Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Festa nuk ka përfunduar në Viva FRESH – KULMI I ZBRITJEVE po vazhdon

Të tjera