Fokus

“Albin Kurti po mundohet t’i marrë meritat për suksesin e Policisë së Kosovës në veri”, deputetja e AAK-së kritikon ashpër qeverinë pas ngjarjeve në veri

Autori: Gazeta inFokus 12:20 | 29 September 2023

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Time Kadrijaj, ka thënë se qeveria Kurti po mundohet të marrë meritat e institucioneve të drejtësisë në rastet kur shënohen suksese.

Ajo në emisionin Çikat n’Fokus me Hateme Smajlin, që është prodhim i Gazetës Infokus, ka thënë se Albin Kurti po e paraqet si sukses të tij edhe profesionalizmin e treguar nga Policia e Kosovës, pas sulmit ndaj tyre, në veri të Kosovës.

Për më shumë dëgjoni deklaratën e ish pjesëtares së UÇK-së, si po i sheh ajo ngjarjet në veri.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera