Lajme

Albin Kurti e Vjosa Osmani në ditë pune dalin në piknik

Autori: Gazeta inFokus 12:08 | 01 April 2021

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti së bashku me kandidaten për presidente Vjosa Osmani, janë parë sot në parkun e Gërmisë në kryeqytet.

Kurti është parë i shoqëruar me bashkëshorten e tij, Rita dhe vajzën, ndërsa Osmani ka qenë i shoqëruar me bashkëshortin e saj Prindonin dhe dy vajzat.

Në fotografitë, Kurti e Osmani shihet se janë duke kaluar një ditë të këndshme familjare.

Të tjera