Lajme

Albena Reshitaj do ta votojë Vjosa Osmanin për presidente

Autori: Gazeta inFokus 20:21 | 03 April 2021

Albena Reshitaj është deputetja e vetme nga radhët e AAK-së që po merr pjesë në seancën për zgjedhjen e presidentit të vendit shkruan Gazeta Infokus.

Burime të afërta me deputeten i kanë thënë Infokusit se ajo do ta votojë Vjosa Osmanin për presidente. Ky burim i ka thënë Infokusit se Reshitaj ka thënë se nuk po e ndërmerr këtë veprim ngase mendon se nuk duhet të shkohet sërish në zgjedhje dhe jo për ta kundërshtuar vendimin e partisë së saj./Gazeta Infokus/

Të tjera