Lajme

Alban Hyseni i ka bërë 109 premtime, kaq i ka realizuar deri më tash

Autori: Gazeta inFokus 10:46 | 12 September 2022

Alban Hyseni, kryetar i Gjilanit nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje gjatë fushatës zgjedhore i ka bërë 109 premtime.

Prej tyre tetë janë të realizuara, akoma pa e kaluar vitin e parë në zyre të Komunës së Gjilanit.

Por 77 premtime nuk kanë nisur fare të realizohen.

Përderisa 17 kanë nisur dhe shtatë janë gjysmë të përfunduara.

Të tjera