Rozë

Alba me lot në sy, ende e shqetësuar për situatën me Azemin dhe Lumbardhin

Autori: Gazeta inFokus 11:17 | 08 November 2023

Alba po vazhdo të jetë e shqetësuar për situatën e krijuar me Lumbardhi dhe Azemin.

Pasi ka biseduar me Lumbardhin me të cilin i ka sqaruar gjërat, ajo ka vazhduar të qëndrojë vetëm në dhomën e grimit ku edhe ka shpërthyer në lot.

Pranë saj ka shkuar Gani Gërmia i cili është munduar ta qetësojë.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera