Rozë

Alba dhe Astriti publikojnë fotosesionin e parë të martesës

Autori: Gazeta inFokus 20:46 | 23 May 2024

Pak ditë më parw, analisti Astrit Gashi  dhe moderatorja  e njohur, Alba Merovci, i kanë dhënë fund beqarisë duke e kurorzuar dashurinë e tyre me martesë.

Astriti, në profilin e tij në facebook, ka publikuar fotosesionin e parë të martesës.

“Këtu nën përcjelljen e policisë”, ishtë mbishkrimi i Astritit në fotografitë e publikuar.

-Advertisement-

Në krahët e njëri tjetrit, Astriti dhe Alba duken mjaftë të lumtur së bashku.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Vetëm edhe 4 ditë nga Bootcamp me Alan Greenberg, ish-Drejtorin për Edukim në Apple, Apliko Tani

Të tjera