Rozë

Aktorja shqiptare gati të bëhet nënë: Kam bërë çdo gjë gati

Autori: Gazeta inFokus 23:19 | 20 May 2020

Aktorja dhe moderatorja e njohur shqiptare Jonida Vokshi është një personazh mjaft i dashur nga publiku.

Me paraqitjet e saj të ëmbla ajo ka marrë vazhdimisht vëmendjen e fansave

Së fundmi ajo ka bërë të ditur se është gati të bëhet nënë për herë të parë, derisa ka thënë se kjo është një pritje e padurueshme, duke theksuar gjithashtu se ka bërë gjithçka gati.

Kujtojmë që Jonida është e martuar me aktorin nga Kosova, Besnik Krapi.

Të tjera