Rozë

Aktorja ndan selfiet provokuese nga vendi i largët tropikal

Autori: Gazeta inFokus 13:24 | 29 March 2023

Karrueche Tran shfaqi fizikun ndërsa kishte veshur rroba banje dypjesëshe në fotot e reja të shpërndara në Instagram nga arratisja në vendin tropikal (Bahamas).

Fituesja e Emmy-t shfaqi format mahnitëse teksa veshi bikinit elegante ngjyrë gri.

Flokët e shkurtra i kishte kapur me dy kapëse shumëngjyrëshe pastel në nuancë të verdhë dhe jeshile.

Ylli vendosi dorën në bel ndërsa vështronte kamerën e telefonit në reflektimin e një pasqyre në atë që dukej të ishte një banjë luksoze.

Etiketa:
Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera