Rozë

Aktorja e njohur skandalizon! Shet “aromën e vaginës së saj” në në një qiri

Autori: Gazeta inFokus 11:32 | 13 January 2020

Gwyneth Paltrow skandalizon! Aktorja kaliforniane ka nxjerrë në shitje “aromën e vaginës së saj” brenda një qiriu.

Bëhet fjalë për një përzierje të barbarozës, bergamotit të agrumeve dhe kedrit të pastër me farat e trëndafilave dhe fara të tjera të cilat në mënyrë povokuese i quajti “Kjo vjen erë si vagina ime”.

Ideja lindi si një shaka dhe batutë mes parfumierit Douglas Little dhe Paltrow, teksa të dy po punonin për parfumin e aktores, teksa ajo tha “Uhhh… kjo bie erë si vagina ime”.

Dhe nga këto fjalë lindi ideja e marketingut. Qiriu në fjalë shitet në sajtin e saj e-commerce ‘Goop’ me një çmim prej 75 dollarësh.

Aroma e qiririt cilësohet si argëtuese, seksi dhe mahnitës. Mirëpo ndjekësit e saj e cilësuan si tejet vulgar gjetjen e aktores.

Të tjera