Rozë

Aktorja e njohur shet rroba online për të fituar para

Autori: Gazeta inFokus 19:52 | 21 May 2020

Lucy Fallon duket se nuk ka ndërmend të humbasë kohë kot. Që në momentin që mbeti pa punë nga anulimet e xhirimeve të filmave për shkak të pandemisë, ajo ka gjetur një tjetër mënyrë për të bërë para, transmeton TCH.

Aktorja 24-vjeçare e cila ka luajtur në “Coronation Street”, tashmë shet rrobat e saj online për të fituar para pasi nuk ka arritur të gjejë një punë tjetër.

Lucy ka zbrazur një pjesë të mirë të rrobave dhe duhet theksuar se njerëzit nuk kanë ngurruar të blejnë rrobat e saj të përdorura.

Të tjera