Rozë

Aktorja e njohur kërcënohet me vdekje

Autori: Gazeta inFokus 12:54 | 28 April 2022

Aktorja me famë botërore, Amber Heard, pas kërcënimeve të vazhdueshme me vdekje nga fansat e Johnny Depp, ka punësuar një ekip sigurie, shkruan Gazeta inFokus.

Të gjitha këto kërcënime kanë ardhur pasi që ajo ka hedhur në gjyq Johnny Depp duke e akuzuar për shpifje.

36 vjeçarja, dhe ekipi i saj ligjor u janë nënshtruar kërcënimeve në internet javën e kaluar.

“A është në rregull të vrasësh dhe hash avokatin e Amber Heard, pasi ajo ndoshta do ta vrasë brutalisht atë vetë?” një person postoi të martën në Twitter.

The Post gjithashtu ka treguar se ende nuk dihet numri i saktë i rojeve që po e mbrojnë Amberin./Gazeta inFokus/

Të tjera