Rozë

Aktorja e njohur gjithnjë e më seksi, fotografohet nudo për 12 muajt e kalendarit

Autori: Gazeta inFokus 13:09 | 12 October 2020

Viti 2021 premton të jetë një vit i nxehtë dhe kjo e gjitha falë Paola Caruso e cila nëpërmjet një njoftimi në Instagram bëri të ditur se do të jetë protagoniste e një kalendari ku do të fotografohet nudo.

Në foton që ajo ka publikuar shihet nudo dhe e ulur mbi një shkëmb, gjoksin e zhveshur të mbuluar nga yjet dhe një shikim djallëzor.

Paola u zgjodh nga revista For Men si muza për kalendarin e ri seksi dhe ajo dëshironte të ndante lajmet me ndjekësit e saj.

Sensuale dhe me një trup i cili të le pa frymë ish Bonas nga “Avanti un Altro” pozon si një sirenë në shkëmbinj dhe premton 12 muaj me një ritëm të lartë erotik. Ndjekësit janë të mahnitur nga ajo çfarë kanë parë dhe menjëherë një det reagimesh dhe komplimentash kanë lënë krah fotos së saj.

Të tjera