Rozë

Aktorja e Kosovës e ‘godet me shuplakë’ Enver Idrizin (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 08:53 | 26 April 2017

Sportistët dhe aktorët gjithmonë përpiqen të bëjnë diçka të jashtëzakonshme për të kënaqur publikun.

Në emisionin ‘Odeon’ të këngëtarit të mirënjohur, Naim Abazi, Enver Idrizi është përkujdesur për shoun së bashku me aktoren e Kosovës, Qëndresa Loki. Aktorja e “godet me shuplakë” Enver Idrizin, këtë mund ta shikoni në minutën e 18:40 sekonda.

Kjo ishte shaka, por jashtëzakonisht e ndërtuar mirë ashtu si di aktorja e Loki dhe ish-karateisti i mirënjohur Idrizi.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova vlerësohet për herë të tretë "Banka e Vitit 2023 në Kosovë" nga The Banker

Të tjera