Rozë

Aktorja e famshme rrëfen detaje intime rreth seksualitetit të saj: Isha 11 vjeçe kur… (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 12:41 | 20 November 2020

Aktorja e famshme e “Hollywood”-it, Halle Berry, është treguar shumë e sinqertë për sa i përket të kaluarës së saj seksuale.

Teksa publikoi një video në “Instagram”, ajo vendosi që me ndjekësit e saj të ndante detaje intime rreth eksplorimit të seksualitetit të saj. Berry rrëfeu se ka përjetuar orgazmën e parë në një moshë shumë të re.

Aktorja e famshme rrëfen detaje intime rreth seksualitetit të saj:

“E kujtoj orgazmën time të parë,”– tha ajo gjatë një bisede me miken e saj prej shumë vitesh, Lindsay Flores. “E bëra vetë.”


Kur Flores, e cila nuk e kujtonte dot përvojën e saj të parë, e pyeti sa vjeç ishte Berry kur përjetoi orgazmën e parë, fituesja e Oskar u përgjigj: “Isha 11-vjeçe.”

54-vjeçarja u shpreh se në atë kohë “po kuptonte seksualitetin e saj si shumica e vajzave të tjera”, përpara se ti drejtohej me shaka Flores, e cila nuk mbante mend përvojën e saj: “Të të vijë turp. Ndihem keq për ty.”

Aktorja e famshme rrëfen detaje intime rreth seksualitetit të saj:

“Daily Mail” shkruan se këto detaje intime të Berry vijnë dy muaj pasi ajo konfirmoi se ishte në një marrëdhënie me të dashurin Van Hunt. Aktroja e famshme është nënë e dy fëmijëve, Nahla 12 vjeçe dhe Maceo 7 vjeç.

Të tjera