Rozë

Aktori turk i “Kara Sevda” po qëndron në Kosovë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 09:08 | 03 May 2017

Aktori i njohur turk Uğur Aslan, i cili njihet kryesist në Kosovë me rolin e “Zehirit” në serialin e famshëm “Kara Sevda” po qëndron sot në kryeqytetin e Kosovës.

Këtë e ka bërë të ditur vetë aktori përmes rrjeteve sociale.

Në instagram ai e ka postuar një fotografi së bashku me një vajzë të vogël në supet e tij dhe në lokacion e ka shkruajtur Prishtinën.

Aktori është mik i afër me personazhin kryesor të serialit “Kara Sevda”, i cili është Burak Ozçivit, apo i njohur për fansat si “Kemali”.

Çfarë është transplantimi i flokëve?

Të tjera