Rozë

Aktori i njohur i jep fund beqarisë: Nuk kishim planifikuar asgjë

Autori: Gazeta inFokus 09:33 | 24 June 2022

Adrian Grenier është martuar. Aktori amerikan dhe partnerja e tij, Jordan Roemmele i kanë thënë “PO” njëri-tjetrit në një ceremoni të thjeshtë të mbajtur në shkretëtirë. Duke folur për revistën People, aktori 45 vjeçar tha se nuk kishin planifikuar asgjë.

“Nuk ishte planifikuar. Ne u arratisëm në malet e e Atlasit ndërsa ishim me pushime me miqtë në Marok. Ne përqafuam qetësinë e momentit dhe morëm vendimin të lidhnim kurorë – fjalë për fjalë, ne nuk kishim unaza, kështu që përdorëm ‘fije për unaza’.

Dyshja u martuan para njerëzve të tyre të dashur pranë një terreni malor me rërë të zbukuruar me drita. Pasi thanë zyrtarisht “PO”, miqtë dhe familja hodhën petale lulesh të kuqe dhe rozë në ajër ndërsa çifti festonte titullin e ri të burrit dhe gruas./abcnews.al

Të tjera