Rozë

Aktori i famshëm ndahet nga jeta

Autori: Gazeta inFokus 15:26 | 10 June 2022

James Caroll, i cili luajti në serialet Coronation Street dhe Brookside, fatkeqësisht ka ndërruar jetë.

Aktori i ndjerë ishte më i njohur për interpretimin e Brian ‘Bumper’ Humphreys në televizionin Channel 4 midis viteve 1988 dhe 1991 përpara se të përfundonte në 2003.

Mësohet se ai ka ndërruar jetë papritur, por ende nuk është konfirmuar ndonjë shkak vdekjeje./prive.al

Të tjera