Lajme

Aktivisti i VV-së e fshin postimin në të cilin kërcënonte se do ta mbronte edhe me armë Albin Kurtin

Autori: Gazeta inFokus 23:58 | 26 March 2020

Një aktivist  VV-së nga Gjilani në një status në llogarinë e toj në facebook kishte shkuar aq larg sa kishte kërcënuar se do ta mbronte Albin Kurtin edhe me plumba.

Armend Rexhepi duke thënë se lufta nuk ka mbaruar por vetëm s aka filluar ai betohet se për Kurtin shkon edhe në plumb, shkruan gazeta inFokus.

“Lufta nuk ka mbaruar, ajo veq sa ka filluar, tani ke edhe më shumë ushtarë pran teje.

Unë personalisht BETOHEM, qoftë nevoja deri në plumb do të shkoj për ty Albin Kurti”, shkruante Rexhepi.

Por si duket ai i bie pishman dhe pas një kohe e fshin postimin e tij./Gazeta inFokus/

Të tjera