Lajme

Aksion i madh antidrogë në 5 komuna të Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 07:06 | 07 September 2022

Drejtoria për Krime të Rënda, e udhëhequr nga Prokuroria Themelore e Pejës ka zhvilluar një aksion kundë Krimit të Organizuar në 5 komuna të Kosovës.

13 të dyshuarit H.S, M.H, K.L, F.L, E.L, R.Gj, Sh.J, A.J, I.S, S.J, S.B, M.N, H.J, dyshohen për import e shitblerje të paautorizuar të armëve si dhe kultivim të bimëvw narkotike.

Të tjera