Lajme

Aksidentohet vetura e policisë

Autori: Gazeta inFokus 17:14 | 15 October 2020

Një aksident ka ndodhur në dalje të Fushë Kosovës, afër  pompës së derivateve Hib Petrolit,  ku palë e aksidentuar është Policia e Kosvës, shkruan Gazeta inFokus.

Një veturë nga pakujdesia dhe mos respektimi i distancës, ka goditur veturën e policisë. Nga fotot që kanë arritur në redaksinë e Gazetës inFokus shihet se makina civile e cila ka goditur policinë nga pas është gogja e dëmtuar./Gazeta inFokus/

Të tjera