Lajme

Aksidentohet vetura e nuses në Klinë

Autori: Gazeta inFokus 12:48 | 03 June 2023
Është aksidentuar vetura e nuses në fshatin Gremnik të Klinës.

Në fotografitë e siguruara nga portali Klina.info, shihet vetura e aksidentuar e nuses dhe dhëndrri afër saj.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident komunikacioni.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Stone Castle Vineyards & Winery Fituese e çmimeve të shumta në USA Spirits & Wine Ratings 2023

Të tjera