Lajme

Aksidentohet vetura e ndihmës së shpejtë, tre të lënduar

Autori: Gazeta inFokus 10:22 | 20 October 2017

Katër persona janë lënduar në një aksident trafiku mbrëmë rreth orës 18:00 në Mitrovicë.

Sipas policisë së Kosovës në aksident trafiku janë përfshirë një automjet I ndihmës së shpejtë dhe një veturë, transmeton Infokusi.com

Të lënduarit, një femër dhe dy meshkuj janë dërguar për trajtim mjekësor.

-Advertisement-

Me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt./INFOKUSI

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UNICEF-i global boton artikull për rezultatet e partneritetit me Devolli Corporation: U fuqizuan gratë, përfituan familjet

Të tjera