Rozë

Aksidentohet rëndë Bruno Shemsho, shfaqet i gjakosur në fytyrë/ PAMJE

Autori: Gazeta inFokus 10:26 | 20 November 2023

Ish-konkurrenti i spektaklit të dashurisë “Përputhen”, Bruno Shemsho, ka pësuar një aksident të rëndë mëngjesin e sotëm.

Ka qenë vetë ai që e bëri të ditur këtë lajm.

Bruno postoi disa foto në rrjetin social “Instagram”, ku shihej i gjakosur në fytyrë, dhe makina e dëmtuar rëndë.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
146 staf i UNI-Universum International College ligjërojnë dhe trajnohen në Universitete Evropiane

Të tjera