Rozë

Aksidentohet Ledri Vula

Autori: Gazeta inFokus 08:50 | 09 October 2021

Reperi, Ledri Vula ditën e djeshme ka publikuar një fotografi në rrjetin social “Instagram”.

Ai përmes fotografisë tregoi se është aksidentuar, teksa ka pasur një këshillë për të gjithë shoferët.

“Kujdes, Mos e përdor telefonin kur i jep makinës”, ka shkruar reperi, teksa ka thënë se video e publikuar më parë është bërë nga një profesionist.

Po ashtu ka publikuar fotografinë e aksidentit, ku ka dalë nga rruga dhe ka goditur një kontejner.

Të tjera